www.WT.GAME.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
www.WT.GAME.Ro

HostName: WT.GAME.Ro am revenit [Ultra-H.com] Address: 94.23.208.199:9878


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Tutorial Instalare GTA SA + SAMP Tutorial Instalare GTA SA + SAMP

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

ion222

ion222
Admin

Am observat ca multi nu stiu cum sa isi instaleze GTA San Andreas, asa ca m-am hotarat sa fac un tutorial despre cum instalati GTA SA si SA:MP .


Necesitati:

-uTorrent
-Daemon Tools Lite
-4 GB liberi pe disc

PASUL 1:

Descarcam GTA San Andreas de aici :http://downloadfree.ucoz.com/load/jocuri_pc/grand_theft_auto_san_andreas_torrent/2-1-0-18 cu programul uTorrent

PASUL 2

Descarcam si instalam programul Daemon Tools Lite .

PASUL 3:

3.1: Intram in programul Daemon Tools Lite, si apasam pe butonul "Quick Mount" de jos . Apoi selectam fisierul descarcat mai devreme (GTA_SA.iso)
Imagine: https://imgur.com/DdE63Ph


3.2: Apoi, ne va aparea jos, langa "Quick Mount" , inca o imagine . Dam click pe ea . Apoi, ne va aparea o fereastra cu "Auto Play" , dam click pe "Install.exe" . La unii s-ar putea ca acest program sa se deschida automat, fara acea fereastra "Auto Play" .

PASUL 4:

O sa ni se deschida o fereastra . Cei care nu aveti programul DirectX instalat, apasati mai intai pe "Install DirectX 9.0 C" si instalati-l .
Apoi, apasati pe "Install GTA San Andreas" (sau ceva de genul) , si instalati jocul
'
PASUL 5:

Acum, tot ceea ce ne-a mai ramas de facut este sa inlocuim executabilul jocului cu un crack, ca sa nu ne ceara CD-ul . Puteti lua un crack de aici : click.

PASUL 6:

Tocmai am terminat de instalat jocul GTA San Andreas . Acum, ne mai ramane sa instalam programul SA:MP , pentru a putea juca online .

Asadar, descarcati SAMP-ul de aici: click

La instalare, cand va intreaba in ce folder vreti sa instalati SAMP-ul , trebuie sa selectati folderul unde ati instalat GTA SA, altfel nu veti putea merge mai departe cu install-ul .

Cam asta a fost tot . Pentru intrebari / nelamuriri lasati un reply in acest topic, iar eu sau un alt membru va vom raspunde cat mai curand posibil . Succes tuturor !!!

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Tutorial Anti-Crash samp

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum